logo

Myślimy globalnie, działamy odpowiedzialnie.

Jesteśmy firmą technologiczną, która specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości systemów ICT. Nasze innowacyjne rozwiązania poprawiają jakość funkcjonowania firm oraz prowadzą do efektywnego rozwoju biznesu. Koncentrujemy się na systemach informacji przestrzennej, telematyce i kompleksowych rozwiązaniach dla logistyki, rolnictwa, przemysłu i inteligentnych miast.

Nasze Wartości

MOŻNA LEPIEJ.

Create the impossible.

  • W duchu sportowym.
    Team and fair play.

  • CIĄGŁY ROZWÓJ.
    Self-improvement.

  • Z troską o sprawy wagi społecznej.
    Caring attitude.

W naszym słowniku nie ma słów „niemożliwe”, „nie da się”, „lepiej być nie może”. Da się. Jeśli nie dziś, to jutro.

Rozwiązania

Logistics as a service

Postępująca informatyzacja procesów transportowych, rozwój telematyki oraz powszechność systemów wbudowanych i systemów cyber-fizycznych w automatyzacji produkcji pozwalają na pełną integrację wszystkich odcinków łańcucha logistycznego, począwszy od logistyki zaopatrzenia, przez obsługę produkcji, a skończywszy na logistyce magazynowania i dystrybucji. Dzięki podejściu Logistics as a Service nasze technologie mogą zostać dowolnie skonfigurowane i wdrożone w różnych branżach, pozwalając na łatwą skalowalność rozwiązania.

Dowiedz się, w jaki sposób działa platforma Logistics as a Service.
1
2
3
4

Nasi partnerzy

W BetterSolutions zbudowaliśmy solidne relacje z partnerami w regionie, kraju i za granicą. Wspólnie realizujemy wdrożenia komercyjne i współpracujemy przy projektach badawczo-rozwojowych. Wśród naszych partnerów są organizacje naukowo-technologiczne, uniwersytety i globalne korporacje.

Kontakt