logo

Software Development

Twój niezawodny partner w efektywnym tworzeniu oprogramowania. Dajemy naszym partnerom biznesowym przewagę konkurencyjną poprzez tworzone przez nas systemy IT. Budowane na miarę i bez ponoszenia zbędnych kosztów.

Tworzenie kompleksowych rozwiązań

Dostarczane przez nas oprogramowanie jest receptą na Twoje problemy biznesowe. Poszukujemy genezy doświadczanych przez Ciebie trudności, identyfikujemy potrzeby i projektujemy szereg rozwiązań, które pozwolą je zaadresować. Rozwijamy oprogramowanie iteracyjnie, w krótkich etapach, dając Ci pełen wgląd w proces wytwórczy. Zwieńczeniem prac jest wdrożenie, po którym oferujemy usługi wsparcia i utrzymania systemów.

Twój dedykowany zespół

Możesz skupić się na rozwoju Twojego biznesu, a my zajmiemy się stworzeniem zespołów, które w mgnieniu oka rozpoczną pracę nad Twoimi projektami. Zadbamy o to, by zespół posiadał niezbędne kompetencje, kwalifikacje i doświadczenie. Przeprowadzimy proces rekrutacyjny i zorganizujemy środowisko pracy tak, by przez cały czas trwania projektu nasze dedykowane zespoły sprawnie wspierały Twoją firmę w dostarczaniu oprogramowania.

Doradztwo eksperckie

Organizacje mogą różnić się między sobą, gdy chodzi o sposób organizacji prac deweloperskich. Mogą wymagać wykorzystania zróżnicowanych kompetencji i technologii. Niekiedy potrzeba bardzo specjalistycznego i indywidualnego podejścia. W takich sytuacjach oferujemy wsparcie w postaci dedykowanych ekspertów, posiadających dokładnie takie umiejętności i wiedzę, jakich w danej chwili potrzebuje Twój projekt czy cała organizacja.

Warsztaty eksploracyjne

Pracujemy razem przez kilka dni, aby lepiej zrozumieć kontekst i zakres Twojego projektu.

UX i projektowanie interfejsów

Każde oprogramowanie potrzebuje interfejsu. Z nami masz pewność, że interfejsy Twojego systemu bądą na pewno interfejsami użytkownika.

Architektura oprogramowania - fundament

Architektura rozwiązania jest często kwestionowana i traktowana jako niepotrzebna w projektach realizowanych tzw. zwinnymi metodykami. Nic bardziej błędnego. Wstępne założenia i analizy są kluczowe dla efektywności i wydajności ostatecznego rozwiązania.

Różnorodność technologii

Specjalizujemy się w .NET i Javie. Wykorzystując technologie Microsoftu i JVM jesteśmy w stanie dostarczać szerokie spektrum efektywnych rozwiązań informatycznych.

Systemy wbudowane dla Ciebie

Szybko rozwijający się świat Internetu Rzeczy (IoT) wymaga innego podejścia do tworzonych systemów w obszarze projektowania, planowania i testowania. Zadbamy o to, by świat cyfrowy łączył się z fizycznym dokładnie tam, gdzie potrzebuje tego Twój projekt.

Zwinność

Regularnie prezentujemy rezultaty prac, zbieramy informację zwrotną i reagujemy na nowe wymagania. Jesteśmy zwinni, dostosowujemy się do dynamicznego otoczenia projektu, zwiększamy kontrolę nad postępem prac.

Jakość

Zwinne prowadzenie projektów poprawia wskaźniki zgodności oprogramowania z wymaganiami użytkownika końcowego. Ciągle poprawiamy jakość i stabilność naszego oprogramowania poprzez ciągłą integrację kolejnych funkcjonalności i szczegółowe ich testowanie.

Responsywność

Stosujemy metodyki pracy, które zakładają ścisłą współpracę z Klientem w trakcie całego projektu. Dzięki temu Klient posiada pełną wiedzę na temat tego, co się dzieje w jego projekcie. Gwarantujemy kreatywne podejście do wspólnie napotykanych problemów.

Terminowość

Skrócone cykle produkcyjne zakończone prezentacją powstających produktów oraz zwiększona liczba punków kontrolnych w procesie wytwarzania pozwalają poprawiają dokładność planowania i terminowość realizacji.